1.SATICI Bilgileri:

Ünvanı: (Bundan sonra SATICI olarak adlandırılacaktır) HM VERİ İŞLEME YAZILIM VE EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

GÜLÜK MAH. BOYLUCA SK. NO: 7 B MELİKGAZİ/ KAYSERİ vergi No : 463 119 51 81 Vergi Dairesi : MİMARSİNAN

Telefon: 03526060021

E-posta adresi: info@danismanim.org

Web Sitesi Adresi: danismanim.org

2.ALICI Bilgileri:

Adı / Soyadı / Ünvanı: (Bundan sonra ALICI olarak adlandırılacaktır)

Adresi: (ALICI’NIN ADRESİ)

Telefon: (ALICI’NIN TELEFONU)

E-posta adresi: (ALICI’NIN e-posta ADRESİ)

3.Sözleşmenin Konusu:

Bu sözleşme SATICI ile Müşteri (ALICI) arasında, internet üzerinden yapılan alışverişleri kapsar ve her iki taraf bu sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır. ALICI, satışa konu malların temel nitelikleri, satış fiyatı, ödeme şekli, teslimat koşulları vs satışa konu mal ile ilgili tüm ön bilgiler ve cayma hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri elektronik ortamda teyit ettiğini ve sonrasında malı sipariş verdiğini, işbu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

4.Siparişin alınması:

Müşteri tüm siparişlerini internet üzerinde yer alan ve yukarıda adresi belirtilen web sitesi üzerinden verecektir. Herhangi bir sebeple SATICI ile telefon ya da başka bir iletişim aracı ile bağlantıya geçilse bile siparişin internet üzerinden tamamlanması esastır. Sipariş esnasında girilen bilgiler SATICI tarafından kayıt altında tutulacak ve yapılan satışın faaliyetlerini olacaktır.

5.Sözleşme tarihi : 24-06-2024

6.Malın Teslimi, Sözleşmenin ifa Yeri ve Teslim Şekli:

Mal veya hizmetin ALICI ya teslimi SATICININ nın belirttiği mecralar üzerinden gerçekleştirilecektir. Satıcı yazılım ürünlerinin teslimini 3. parti yazılımlar üzerinden sağlayabilecek ve ALICI nın yazılımı kullanacağı cihaz ile uyumluluğu ALICI nın sorumluluğu dahilinde olacaktır. Alıcı ürünü aldıktan sonra arıza bildirimi yapmaması durumunda yazılımın kusursuz çalıştığı kabul edilecektir. Sunulacak hizmetin süresi ürün özelliklerinde açıkça yer alacaktır.

7.Teslimat Masrafları ve İfası:

Yazılım ürünlerinin tesliminde kullanıcıya verilecek lisans kodu SMS ve Email adresine yapılacatır. lisans kodunun gönderilmesi teslimatın yapıldığı anlamna gelecektir.

8.Ödeme İşlemleri:

Müşteri internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden kendisine en uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir. Siparişini verdikten sonra 24 saat içerisinde ödemesini göndermemiş olan Siparişler iptal edilir ve SATICI malın teslim yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Banka Havalesi veya EFT yolu ile ödeme gönderen müşteriler mutlaka “Havale Bildirim Formu” nu doldurmak ve SATICI’YA iletmek zorundadırlar. SATICI ilerleyen zaman içerisinde ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya ya da kaldırmaya yetkilidir. SATICI, Müşterinin ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.

9.SATICI’nın Beyan ve Taahhütleri:

SATICI, yazılım ürünlerinde geçerli bir lisans kodu teslim etmekle sorumludur. Sözleşme konusu ürün, ALICI’DAN başka bir kişi veya kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi veya kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz. Ürünü kullnacak kullanıcının danismanim.org otomasyon sistemi üyeliğinin bulnması zorunudur. ALICI Danismanim.org üyeliği olmadan yazılımın kullanılmayacağını peşinen kabul eder.

10.Sözleşmeye Konu Mal / Hizmetin Özellikleri:

Danismanim.org Mobil Optik Okuma Uygulama

Peşin Satış Tutarı: 10 TL SIPARIS_PESIN

Ödeme Şekli: Aylık

11.Ödeme Planı:

ALICI’NIN kredi kartı ile veya mobil ödeme araclığı ile aylık abonelik işlemlerinde, ALICI ile kart sahibi banka veya Mobil Operatör arasında imzalamış bulunan sözleşmenin ilgili hükümleri geçerlidir. Kredi kartı ödeme tarihi banka ile ALICI arasındaki sözleşme hükümlerince belirlenir. ALICI, ayrıca bankanın gönderdiği hesap özetinden ödemelerini takip edebilir.

12.Cayma Hakkı:

ALICI, sözleşme konusu ürünün belirttiği email veya telefon numarasına tesliminden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir. Ancak bu durumda iade edilecek ürünün hiçbir şekilde kullanılmamış olması gerekmektedir cayma hakkı nedeni ile iade edilen malın teslimat bedeli SATICI tarafından karşılanır. SATICI, cayma beyanının kendisine ulaşmasından sonra 10 (on) gün içinde varsa kıymetli evrakı iade eder, mal bedelini 20 (yirmi) gün içinde iade alır.

13. Sipariş iptalleriniz için aynı gün içerisinde 0352 606 00 21 numaralı telefonlardan bize bilgi vermeniz gerekmektedir.

14.Cayma Hakkı Kullanılamayacak Mal / Hizmetler:

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek Mallar, ALICI’nın özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ve niteliği itibariyle iade edilemeyecek hizmetlerde. Ayrıca, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Her türlü yazılım ve programlar, Blu-ray, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb) ve her türlü kozmetik ürünlerinde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır. Bu takdirde nakliye giderleri ALICIYA aittir.

15.Temerrüt Hali ve Hukuki Sonuçları:

ALICI, kredi kartı ile yapmış olduğu işlemlerinde temerrüde düşmesi halinde kart sahibi bankanın kendisi ile yapmış olduğu kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyecek ve bankaya karşı sorumlu olacaktır.

16.Yetkili Mahkeme:

İşbu sözleşmeden kaynaklanabilecek ihtilaflarda, Kayseri'deki Tüketici Mahkemeleri ve Asliye Hukuk Mahkemeleri yetkilidir.

17.Sözleşmenin Uygulanması:

Sözleşme, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup hükümleri.

18.Sözleşmenin Başlaması:

Bu sözleşme, Müşterinin SATICI internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması ile başlar. Müşteri tarafından ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz.

19.Sipariş sözleşmesi ile birlikte SATICI’NIN elektronik bülten, elektronik posta, telefon, sms kanalları vasıtası ile ALICI ile iletişime geçme onayı

Bu sözleşme ile ALICI sipariş sözleşmesini onayladıktan sonra SATICI’NIN bu tarihten sonra yapacağı tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün ve müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek anketler ve bilgilendirmelerden elektronik bülten, elektronik posta, telefon ve sms aracılığıyla haberdar edilmeyi kabul etmiş sayılır.

20.ALICI, sipariş sözleşmesi ile birlikte, sözleşme koşullarını okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.